Najlepsza darmowa biblioteka online

Atlas zwierząt

FORMAT: PDF EPUB MOBI
DATA WYDANIA: 2020-01-14
ROZMIAR NA PLIK: 9,15
ISBN: 9788381442213
JĘZYK: Polskie
AUTOR: Paola Grimaldi
CENA: GRATIS

Wszystko Paola Grimaldi książki, które czytasz i pobierasz od nas

Opis:

Zapraszamy w niezwykłą podróż tropem zwierząt z całego świata! Przemierzajcie kontynenty, by dowiedzieć się, gdzie mieszkają, jakie zostawiają ślady (nie tylko w postaci odcisków łap…), czym się żywią i jakie mają zwyczaje najróżniejsze żywe stworzenia. Dzięki mapom zobaczycie zwierzęta w ich naturalnym środowisku i łatwo zapamiętacie, które żyją na lądzie, które w powietrzu, a które w głębinach oceanów. Piękne ilustracje i duży format sprawią, że podróż ta będzie niezwykłą przygodą. W tej książce przeczytacie, że flamingi zawdzięczają ubarwienie temu, co najbardziej lubią jeść, że lamy bronią się przed atakami, opluwając przeciwnika… i wiele, wiele innych ciekawostek. Czy jesteście gotowi wyruszyć w daleką podróż i poznać setki różnych zwierząt, które żyją na naszej planecie? Zajrzyjcie do środka, zapraszamy!

...ej sytuacji. Atlas zwierząt chronionych ... Atlas zwierząt - Niska cena na Allegro.pl - Strona 2 ... . 250 polskich gatunków już od 15,19 zł - od 15,19 zł, porównanie cen w 29 sklepach. Zobacz inne Rośliny i zwierzęta, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zimą jego futro jest białe, a latem brązowe. Pokarmem zająca polarnego są liście różnych roślin, a zimą miękkie gałązki i kora z pędów krzewów.
. 8. Żubr
To król puszczy. Pokarmem żubra są zioła i miękkie ... Atlas zwierząt świata z opisami gatunków ... . Pokarmem żubra są zioła i miękkie pędy krzewów i drzew, zimą suche trawy wygrzebywane spod śniegu. Gady (Reptilia) - gromada kręgowców zmiennocieplnych, owodniowców, których ciała pokryte są zrogowaciałym naskórkiem, nieprzepuszczalnym dla wody i gazów.Tylko niektóre gady przystosowały się wtórnie do życia w wodzie, reszta to zwierzęta typowo lądowe.Ich nazwa łacińska - reptilia pochodzi od słowa repto, co oznacza „czołgać się"....